Hlavní menu

Vinný butik

Vinný butik je e shop, který ve své nabídce nabízí vybraná vína tří vinařských společností, které mezi sebou navzájem spolupracují a to jak v oblasti vinohradnictví tak i v oblasti technologii výroby. Tyto tři vinařské společnosti pro Vás milovníky vína vytvořily velmi praktický e shop, kde si můžete v pohodlí svého domova zakoupit vína Zámeckého vinařství Bzenec, Mikrosvínu Mikulov a Vinařství U Dvou lip. V rámci jednotlivých vinařství naleznete ta nejlepší vína, která byla vybraná speciálně pro tento E shop.

V nabídce Zámeckého vinařství Bzenec naleznete vína řady Chateau Collection, která nabízí typicky odrůdové jakostní vína. Řada Chateau collection reservé Vám nabídne harmonická přívlastková vína z vinařských podoblastí Znojemska, Mikulovska a Slovácka. Další řadou vín, která jsou nabízena je řada Seneca. Seneca je značkou vysoce kvalitních vín převážně s přívlastky kabinetní víno a pozdní sběr, jež jsou lahvována v limitovaných sériích. Poslední řadou v nabídce bzeneckého vinařství je exclusivní řada vín EGO. Základní filozofií přívlastkových vín z řady EGO je nabídnout Vám to nejlepší ze sklepa Zámeckého vinařství. Vína řady EGO-vin jsou vyrobena v limitovaných sériích, kde každá láhev má své originální číslo. Další velmi zajímavé a ucelené informace o vinařství naleznete na www.zameckevinarstvi.cz .

Kolekce vín od společnosti Mikrosvín Mikulov obsahuje čtyři výrobkové řady. První je nová řada jakostních vín ročníku 2011, mezi níž nechybí samozřejmě odrůda Ryzlink vlašský. Tato řada má moderní a praktický šroubovací uzávěr. Vína nabízené kolekce Flower line v sobě nesou náladu ranného léta, jeho optimismus, radost. Charakter těchto vín je založen na primární aromatice jednotlivých odrůd, jejich úžasné ovocnosti a svěžitosti. Atraktivní je také etiketa této řady vín, které v sobě skýtá pestrobarevnou a rozmanitou škálu zobrazených květin. Samozřejmě, že v nabídce Mikrosvínu nemůže chybět tradiční řada vín se svoji jedinečnou kolekcí Ryzlinku vlašského z viničních tratí jako jsou Železná, Goldhamer, Ořechová hora. Ve vínech této řady se můžete osobně setkat a poznávat nezaměnitelný charakter odrůd a jednotlivých viničních tratí na Pálavě. Poslední kolekce vín Mikrosvínu Mikulov chce ukázat výjimečnost 'terroir', jednotlivých ročníků a rukopis sklepmistra. Proto se řada vín Premium line vyrábí jen ve vyjímečných ročnících. V nabídce naleznete vína z ročníku 2005 a 2006. Doplňující informace a vinařství naleznete na www.mikrosvin.cz .

Vinařství U Dvou lip patří sice mezi mladá vinařství, jejichž vinice se rozléhají nedaleko Kyjova v obci Hýsly na 36 ha, ale již nyní nabízí ucelenou řadu přívlastkových vín ročníku 2011. V nabídce naleznete kolekci přívlastkových vín a také vín, která pochází z certifikované bio produkce. V jedinečné vinařské trati Moštěnsko v obci Hýsly, která spadá do Slovácké podoblasti, naleznete v bio produkci jak opomíjené Veltlinské červené ranné tak i tradiční Rulandské šedé, Sauvignon nebo další odrůdy. Všechny jsou opatřeny velmi působivou etiketou obsahující v QR kódu písničku o Johance, které ve zdejších vinicích prožila svůj milostný příběh. Další podrobné informace a údaje o vinařství naleznete na www.udvoulip.cz .

Kromě nabízených vín těchto tří vinařských společností naleznete v e shopu Vinný butik řadu dárkových sad a balení, kterou jsou velmi milým a vhodným dárkem jak pro milovníky vína, tak pro Vaše nejbližší. V tipu týdne Vám nabízíme vína, která uspěla na mezinárodních a tuzemských výstavách, nebo jsou umístěna v salonu vín České republiky. Novinky, naopak nabízí vína, která se postupně dostávají do prodeje, jelikož do této doby nazrávala ve sklepích. Provozovatelem e shopu Vinný butik je Zámecké vinařství Bzenec, kde jsou uvedená vína pro Vás také v temperovaném skladě uchovávána a následně také exportována k Vám, našim zákazníkům.

Většinu vín si také můžete ochutnat při řízené degustaci, kterou provádí naši technologové nebo sommeliéři v degustačních prostorách bzeneckého zámku. Přejeme Vám bohatý výběr nabízených vín a těšíme se na viděnou s Vámi na zámku ve Bzenci.

Zámecké vinařství BzenecMikrosvín MikulovU dvou lip
2018 © ZÁMECKÉ VINAŘSTVÍ BZENEC S.R.O.
Zámecká 1508, 696 81 Bzenec
tel: +420 518 384 123
tel: +420 518 322 843
fax: +420 518 384 124
email: obchod@vinnybutik.cz
IČ: 476 83 295
DIČ: CZ476 83 295
Číslo účtu: 2052242 / 0800
Banka: Česká spořitelna
Registrace vedená Kraj. soudem v Brně, oddíl C, vložka 52969